Ależ system ostrzeżeń jest.
Moderatorzy też kasują sporo postów, czego zresztą normalnie nie widać, bo nie ma nigdzie informacji:
tu był post, ale ja moderator go wywaliłem. Tyle głupich postów, co każdy mod wywala w kosmos to głowa mała. Czasami tylko jakiś pokemon zapyta:
a tu był mój post - co się z nim stało? Jakby nie było wiadomo, że post był słaby.
Chociaż z tego wynika, że może by się taka informacja o usuniętych postach przydała, ale znając tempo wprowadzania zmian na forum nie ma to szans powodzenia.
Sorry, rav...
