Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30792
Stary 11.02.2015, 22:45
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Da się gorzej od TVN czy GW? zobacz ile na necie jest manipulacji z Trwam(o ile są jakieś) a ile z w/w i zacznij porównywać skale...Chodź sądzę,że Trwam nawet nie oglądasz tylko tak z przyzwyczajenia piszesz, aby jakaś przeciw waga była.



https://www.facebook.com/moraine.tk
Uwierz mi oglądam, Nie chodzi o skalę, bo dziadki tvn/GW rzadko ogladają/czytają
TRWAM nawet nie manipuluje bo nie musi, dlatego, że odbiorców mają takich, że wszystko kupują.
Mówią tam takie głupoty, że głowa boli.
Dla chcących poćwiczyć trochę na czym polega socjotechnika mam zadanie nr 1:
Proszę porównać styl wypowiedzi formę wypowiedzi, argumentację, retorykę oraz przekaz polityków PIS-u wypowiadających się do grupy odbiorców za pośrednictwem stacji TRWAM oraz gdy wypowiadają się w innej stacji np reżimówka, TVN do odbiorców tej stacji.
Powiem wam, że zauważycie nutkę różnicy

* o politykach innych partii nie wspominam, bo oni ich tam nawet nie cytują
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰