Cytat:
Czy Stiić zostanie? Po spotkaniu z nim mogę powiedzieć, że obydwie strony potwierdziły gotowość do znalezienia kompromisu. Na ten moment go nie ma. Najważniejsza jest deklaracja ze strony Semira, który chce u nas zostać. Mówiłem, że Semir jest typem zawodnika, którego chciałbym w Wiśle - powiedział prezes Gaszyński.
- Umówiliśmy się na kolejną turę rozmów, natychmiast poinformujemy o efekcie, jeżeli dojdziemy do porozumienia. Chcemy zamknąć temat przed pierwszym meczem z Lechią - dodał.
|
Cytat:
|
- Umówiliśmy się na kolejną turę rozmów, natychmiast poinformujemy o efekcie, jeżeli dojdziemy do porozumienia. Chcemy zamknąć temat przed pierwszym meczem z Lechią - dodał.
|
Nie ma informacji = Nie doszliśmy do porozumienia
Cytat:
|
Wisła planuje przeprowadzenie trzech transferów w zimowym oknie transferowym
|
1. Jovic
2. Miśkiewicz
3. Chavez - OUT
Są 3 transfery ? Są.
TS&ZKS napisał(a):
|
To chyba ściągneliśmy 3 razy Miśkiewicza, bo miały być 3 transfery jak to nazwałeś IN
|
A możesz podać źródło tej informacji ?
Cytat:
|
Krakowianie znaleźli także pomocnika i napastnika, a teraz trwają negocjacje nad ich sprowadzeniem
|
Jak widać w negocjacjach jesteśmy słabym graczem.
Cytat:
|
Rozmowy są zaawansowane, możemy się spodziewać zawodników, którzy mogą być testowani. Badania medyczne będą jednym z kryteriów rozmów transferowych.
|
Więc pomocnik był - Bangura - nie pezeszedł testów medycznych oraz był ten napastnik z Brazylii który również nie przeszedł tychże testów.
Clear?