TS&ZKS napisał(a):

|
To, że rozmowy zostały wstrzymane i zostaną ponowione po meczu z Lechią to jest dla ciebie wyjaśnienie sprawy? To równie dobrze można powiedzieć, że transfery były przecież było kilku na testach.
|
transfery były - Miśkiewicz IN i Lech, Zając OUT
A co do sprawy Stilica to kolega ma rację. Była podana informacja że do meczu z Lechią sytuacją Semira się wyjaśni i się wyjaśniła : nie będzie parafowania umowy ponieważ strony nie znalazły punktu wspólnego podczas negocjacji.