Mario Nh napisał(a):

|
A tymczasem na Legii zniesiono karty kibica...
|
Na czym polega to zniesienie? Z tego co czytałem i tak musisz pojawić się przy kasie, zrobić zdjęcie, podać pesel... Jedyna różnica jest taka że KK jest wirtualna, pewnie opłata też jakaś za nią będzie.