Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30790
Stary 11.02.2015, 19:41
palikot napisał(a):Wyświetl post
Dlatego mówię: z przymrużeniem oka
on musi być dogadany z jakąś agenturą, nie wiadomo jaką intencje mającą, więc dobrze że Korwin KNP opuścił

Ja czekam aż się ziści niejaki Filip z Konopi czyli Schetyna
Zobaczymy czy ma info z pierwszej ręki wtedy
Zresztą jak mu popełnią samobójstwo to wtedy będzie wiadomo, że ma
Czy jest dogadany z agenturą, czy nie to tego nie wiem, ale słyszałem, że wpadał na popijawy z Kwachem pod koniec lat 90-tych o czym sam kiedyś wspominał, a także kręcił lody z Wołominem. Wystarczy

Dosyć dobrze i ironicznie podsumował Pana Stonogę
https://www.youtube.com/watch?v=XewqVxmQwrY

PS. Z Grzesiem "na miękko, na miękko" chyba już Stonoga nie trafił