Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 11.02.2015, 19:34
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Oj tam, oj tam, KK bardzo dobra rzecz Ciekawe ile kurew się nachapało kasy dzięki wprowadzeniu KK i ich produkcji. Ciekawe czy ktoś odpowie (nie no żartuję, wiadomo, że nie) za wprowadzanie tak durnych pomysłów jak m.in. KK. To jest fajowe, że ludzie mają pracę, podejmują złe decyzje i żadne konsekwencje ich za o nie spotykają.
Jaroo, sam sobie odpowiedziałeś. Ci którzy mieli zarobić to zarobili. Końcowy odbiorca jakim jest w tym przyoadku kibic zawsze płaci za wszystko i ma gówno do gadania. Kasa się zgadza i tyle...
Odpowiedz cytując