Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
Badyl LG
Junior Member
 
 
Od: 08.2014
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 11.02.2015, 19:27
Wiślak88 napisał(a):Wyświetl post
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?

Siemasz!
Jeżeli u nas nie byłeś/byliście to możesz skorzystać z opcji "Idę pierwszy raz na mecz Lechii".
(zakup również przez neta) Szczegółowy opis co i jak:
http://www.lechia.pl/biletypodstrona...cz_lechii.html

Pozdrawiam
J.
"To, że go znam nie oznacza, że jest moim kolegą"
Odpowiedz cytując