Wiślak88 napisał(a):

|
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?
|
Siemasz!
Jeżeli u nas nie byłeś/byliście to możesz skorzystać z opcji "Idę pierwszy raz na mecz Lechii".
(zakup również przez neta) Szczegółowy opis co i jak:
http://www.lechia.pl/biletypodstrona...cz_lechii.html
Pozdrawiam

J.