palikot napisał(a):

Dla jeszcze normalnych którzy piszą w tym temacie:
Z przymrużeniem oka
|
Nie ma to jak czołowy działacz "zmiany" robiący materiał u funfla Urbana. Naprawdę dziwię się, że jeszcze ktoś z tej młodzieży "lajkującej" jego profil daje się na to nabierać
