Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 11.02.2015, 18:39
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?
Odpowiedz cytując