Temat
:
Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
Od: 03.2006
Offline
#
193
11.02.2015, 18:39
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?
Wiślak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak88
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak88