Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28393
Stary 11.02.2015, 15:53
Cytat:
Kraków, 27 stycznia 2015 r.


Szanowny Panie,

Biuro Prasowe oraz Dział Promocji Wisły Kraków SA dziękują za przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Ogromne zainteresowanie naszą ofertą spowodowało, że należało znacznie zaostrzyć kryteria oceny kandydatur w procesie rekrutacji. Informujemy, że tym razem Pana aplikacja została rozpatrzona negatywnie.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w drugim naborze na praktyki w obu działach Białej Gwiazdy, który odbędzie się na przełomie czerwca oraz lipca tego roku. Ufamy, że możliwość odbywania praktyk także w kolejnych latach pozwoli osobom zainteresowanym, posiadającym odpowiednie kompetencje, na zdobywanie w Wiśle SA zawodowego doświadczenia.

Z poważaniem
Maks Michalczak
Rzecznik Prasowy Wisły Kraków SA
Ja dostałem coś takiego
Powód: .
Ostatnio edytowane przez piotek : 11.02.2015 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując