Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9016
Stary 11.02.2015, 15:00


Cytat:
Taki bzdet, a już pokazue ze kibic ważny!
Liczy się każda złotówka, frekwencyjna walka o 2 punkty to jak widać za mało. Prezes musi zatem lizać łapke i dupke byś szacownie kupił bilet. Super. Nie wystarczy to, że dalej "żyjemy"?

Kumpel walczyłby o życie w szpitalu to rozumiem, że też musiałby Ci włazić w czoko byś dalej się zjawiał i go wspierał, inaczej to jasne, że Cię nie szanuje?

Framat... kończ waść, wstydu oszczędź...

Cytat:
to ja jeszcze zaproponuje : lubu dubu, lubu dubu - nie nam zyje WLASCICIEL naszego klubu - niech zyje nam ... , moze jeszcze troszke wazelinki dla niektorych
Idź Semirowi zaśpiewać "I love you baby" albo Adele "Someone like you", może zostanie dzięki Tobie w klubie. A na razie proponuję melise.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.02.2015 o godz. 15:15.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując