Cytat:
|
Taki bzdet, a już pokazue ze kibic ważny!
|
Liczy się każda złotówka, frekwencyjna walka o 2 punkty to jak widać za mało. Prezes musi zatem lizać łapke i dupke byś szacownie kupił bilet. Super. Nie wystarczy to, że dalej "żyjemy"?
Kumpel walczyłby o życie w szpitalu to rozumiem, że też musiałby Ci włazić w czoko byś dalej się zjawiał i go wspierał, inaczej to jasne, że Cię nie szanuje?
Framat... kończ waść, wstydu oszczędź...
Cytat:
|
to ja jeszcze zaproponuje : lubu dubu, lubu dubu - nie nam zyje WLASCICIEL naszego klubu - niech zyje nam ... , moze jeszcze troszke wazelinki dla niektorych
|
Idź Semirowi zaśpiewać "I love you baby" albo Adele "Someone like you", może zostanie dzięki Tobie w klubie. A na razie proponuję melise.