|
Witam, ostatnio klub zorganizował praktyki w dziale promocji i biurze prasowym Wisły Kraków.
W związku z tym, że wiele osób narzekało, że nawet nie dostała odpowiedzi zwrotnej z wynikami rekrutacji, chciałbym zapytać czy ktoś w ogóle dostał się na nią i jak owa praktyka wygląda?
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
|