Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
9006
11.02.2015, 13:10
palikot
napisał(a):
Chu.ja ku.rwa wiesz jaka jest sytuacja Cupiała i jaka jest sytuacja Telefoniki, chu.ja masz pojęcie o tym w jakiej sytuacji finansowej jest obecnie Telefonika, co może zrobić a co nie może a pie.rdolisz jak jakiś poje.baniec.
Z czego niby kasę wyciąga?
Gdzie te miliony w Wiśle do wyciągnięcia?
Banda roszczeniowców która gówno dla Wisły zrobiła i ma jeszcze jakieś wymagania i roszczenia względem osoby, która setki milionów złotych w ten klub wpompowała
Ku.rwa karnet kupować roszczeniowcy wielcy, i cieszyć się, że możecie jakąś małą cegiełkę włożyć w ten klub a nie pier.dolić o czymś o czym nie macie bladego pojęcia... k.urwa!!!
Chyba ci klasówka nie poszła skoro jestes taki napakowany. Dodaj sobie jeszcze ze dwie ci..py, pięć ch..j.,.w i będzie szacuneczek.
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded
Zaczyna się od piknika....
Pan Jotka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan Jotka
Znajdź inne posty napisane przez Pan Jotka