Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3520
Stary 11.02.2015, 11:08
Cytat:
Ale o czym ja w ogóle mówię skoro na tym forum trzymany był śmieć o nazwie york 09, który wchodził tu tylko po to żeby trollować a po umieszczeniu avatara z herbem Wisły i napisem policja dostał miesięcznego czy tam rocznego bana od jakiegoś zacnego moderatora hehe.
Następny...
Odpowiedz cytując