|
Moderator
Offline
|
#3520

11.02.2015, 11:08
|
Cytat:
|
Ale o czym ja w ogóle mówię skoro na tym forum trzymany był śmieć o nazwie york 09, który wchodził tu tylko po to żeby trollować a po umieszczeniu avatara z herbem Wisły i napisem policja dostał miesięcznego czy tam rocznego bana od jakiegoś zacnego moderatora hehe.
|
Następny...
|
|