Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9001
Stary 11.02.2015, 10:38
Cytat:
Wisła nie płaci piłkarzom, nie płaci za stadion, nie płaci byłym piłkarzom, nie zatrudnia pracowników, bo nie ma na ich pensje.
Najlogiczniejszym wyjściem z sytuacji jest zatem:

Cytat:
nie kupuję karnetu.
Oczywiście wszyscy wiedzą, że Cupiał wycofuje kasę z Wisły.

Tylko po sprzedaży Chrapka ja się pytam- z czego?

Znają realia przed/w trakcie i po PFRONowe. Wiedzą jaka jest przebitka w stosunku koszt produkcji kabla/kasa otrzymana/zarobek. O inwestycjach na Ukrainie wspominając.

Cytat:
Jak drużyna bedzie walczyć na boisku , aklub o kibica oraz jak zobacze jakieś realne ruchy w kierunku poprawy rzeczywistości to wydam i po 40 na bilet.
Znowu mówimy o transferach i Semirze? Przecież jak słusznie zauważyłeś:

Cytat:
Wisła nie płaci piłkarzom, nie płaci za stadion, nie płaci byłym piłkarzom, nie zatrudnia pracowników, bo nie ma na ich pensje.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując