Cytat:
|
Wisła nie płaci piłkarzom, nie płaci za stadion, nie płaci byłym piłkarzom, nie zatrudnia pracowników, bo nie ma na ich pensje.
|
Najlogiczniejszym wyjściem z sytuacji jest zatem:
Oczywiście wszyscy wiedzą, że Cupiał wycofuje kasę z Wisły.
Tylko po sprzedaży Chrapka ja się pytam- z czego?
Znają realia przed/w trakcie i po PFRONowe. Wiedzą jaka jest przebitka w stosunku koszt produkcji kabla/kasa otrzymana/zarobek. O inwestycjach na Ukrainie wspominając.
Cytat:
|
Jak drużyna bedzie walczyć na boisku , aklub o kibica oraz jak zobacze jakieś realne ruchy w kierunku poprawy rzeczywistości to wydam i po 40 na bilet.
|
Znowu mówimy o transferach i Semirze? Przecież jak słusznie zauważyłeś:
Cytat:
|
Wisła nie płaci piłkarzom, nie płaci za stadion, nie płaci byłym piłkarzom, nie zatrudnia pracowników, bo nie ma na ich pensje.
|