|
Może poczekajmy z podsumowaniem tego okna transferowego co najmniej do 1 marca...
Oczywiście każdy wie, że nowi-dobrzy powinni być już 2 tygodnie temu, ale wiadomo jak jest.
Co do Gaszyńskiego - może miesiąc temu była nadzieja na jakiś zastrzyk kasy, który się opóźnia albo upadł w międzyczasie... A może było inaczej - ja tego nie wiem i myślę, że min. 90% na forum też nie.
Jazda po RG po miesiącu pracy - poluzujcie trochę zawsze i wszystkowiedzący.
|