Co jak co ale to trzeba im przyznać że póki co mieli racje
a my po prostu nie możemy przeboleć tego co się dzieję w klubię i wierzymy...wierzymy w cuda, wierzymy we wszystko co będzie wyglądało jak światełko w tunelu. a tu ....... i co dalej ? A dalej to znowu bedziemy wierzyc ....o my naiwni zakochani w Wiśle idioci
Te dwa murzyny na testach to nie jest dobry objaw. Zamiast testów masowych chłopaków z 2-3 ligi, tanich słowaków czy innych podobnych, My testujemy 2 chłopa mając w kadrze 14 zawodnikow. No wtf?
2 zawodnikow!
Ktoś wypadł gorzej w tym okienku niż Wisła?

Ja rozumiem ze nie ma hajsu, ale że aż ....a tak?