Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
AloneWarrior
Junior Member
Od: 12.2014
Offline
#
17096
10.02.2015, 22:32
Może spróbować "dziadków" na pół roku z opcją jeśli byliby za rozsądne pieniądze i potrafiliby jeszcze coś z siebie dać:
http://www.transfermarkt.pl/christia...l/spieler/9611
http://www.transfermarkt.pl/valdo/profil/spieler/7528
http://www.transfermarkt.pl/diomansy...l/spieler/6053
AloneWarrior
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AloneWarrior
Znajdź inne posty napisane przez AloneWarrior