|
KOALIK Tobie albo za to płacą albo nic z tego co dzieje się w klubie nie rozumiesz JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIĄDZE .swego czasu kolega opowiadał mi jak w WISLE miał pojawic sie sponsor rozmowy byly bardzo awansowane chodziło o miliony euro ,na spotkaniu przedstawiciele sponsora zapytali detektora sportowego o perspektywy sportowe wzmocnienia ,ukierunkowanie pieniędzy .Dyrektor sp rozbrajająco odpowiedzią MUSIMY SPŁACIĆ WŁAŚCICIELA BO TO NASZ NISZCZY ,nie napisze co było dalej .Jak mozna pisac ze to tez przez mode na Legie .WSZYSTKIEMU WINY WLASCICIEL LEGII ZE UMOZYL JEJ DLUG.
|