Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69682
Stary 10.02.2015, 20:50
KOALIK Tobie albo za to płacą albo nic z tego co dzieje się w klubie nie rozumiesz JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIĄDZE .swego czasu kolega opowiadał mi jak w WISLE miał pojawic sie sponsor rozmowy byly bardzo awansowane chodziło o miliony euro ,na spotkaniu przedstawiciele sponsora zapytali detektora sportowego o perspektywy sportowe wzmocnienia ,ukierunkowanie pieniędzy .Dyrektor sp rozbrajająco odpowiedzią MUSIMY SPŁACIĆ WŁAŚCICIELA BO TO NASZ NISZCZY ,nie napisze co było dalej .Jak mozna pisac ze to tez przez mode na Legie .WSZYSTKIEMU WINY WLASCICIEL LEGII ZE UMOZYL JEJ DLUG.
Odpowiedz cytując