Arkas napisał(a):

|
Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca zajmującego się kosmetyką samochodową, którzy mi wyczyszczą oraz zaimpregnują dach w cabrio. Może ktoś polecić jakieś miejsce?
|
Forumowicz "Miba" polecał mi kiedyś własny salon piękności
Nie wiem jeszcze czy tam pracuje ani czy zagląda na forum ale jako Wiślaka polecam.