Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 10.02.2015, 18:16
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca zajmującego się kosmetyką samochodową, którzy mi wyczyszczą oraz zaimpregnują dach w cabrio. Może ktoś polecić jakieś miejsce?

Forumowicz "Miba" polecał mi kiedyś własny salon piękności
Nie wiem jeszcze czy tam pracuje ani czy zagląda na forum ale jako Wiślaka polecam.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując