Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
69652
09.02.2015, 22:58
On poleci do Krakowa i będzie trenował z drużyną, a jego sprawa ma się wyjaśnić do końca tygodnia lub do poniedziałku, wtorku następnego tyg.
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu