Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17093
Stary 09.02.2015, 18:02
Ale ja dokładnie wiem że Widzew jest na autostradzie do II ligi. Dlatego właśnie będąc nawet przeciętnym obrońcą lepiej jest pójść do Widzewa i wyróżnić się na tle parodystów, niż do lepszej drużyny i być szarakiem

Odpowiedz cytując