TOMEK 11 napisał(a):

jak się skończył brak ławki w poprzednim sezonie dobrze było widać, a nawet aż za dobrze, kto mówi o rocznym kontrakcie? pół roku z opcją przedłużenia i tyle jeśli może zagrać i na lewej i na prawej to jeszcze lepiej, jak cienki to wywalić po pół roku i prosta sprawa, to co Widzew stać, a nas nie?
|
No Widzew w marnowaniu pieniędzy jest świetny to fakt, ich zawsze stać na odpady. Więc może nie powielajmy ich wzorców w wyrzucaniu kasy, ok? Obrońców mamy tylu, że nawet jeśli wyleci nam Sadlok i Burliga to damy radę złożyć jakąś rozsądną konfigurację np. Żemło - Guzmics - Głowa - Dudka, czy nawet dać szanse jakiemuś młokosowi o którego zawsze się ludzie upominają na tym forum. Wywalanie kasy na twojego grojka jest zwyczajnie głupotą.