Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17089
Stary 09.02.2015, 15:36
silver03 napisał(a):Wyświetl post
I w związku z tym zatrudnisz jakiegoś 30 letniego leszcza na rok czasu tylko po to, aby grzał ławkę i pobierał pensje, nic nie wnosząc do zespołu. Aha, ok
jak się skończył brak ławki w poprzednim sezonie dobrze było widać, a nawet aż za dobrze, kto mówi o rocznym kontrakcie? pół roku z opcją przedłużenia i tyle jeśli może zagrać i na lewej i na prawej to jeszcze lepiej, jak cienki to wywalić po pół roku i prosta sprawa, to co Widzew stać, a nas nie?

Reserve napisał(a):Wyświetl post
Już to widzę, gościu przyjdzie do nas wiedząc że po pół roku nie ma szans na nowy kontrakt i będzie musiał łapać co się da.

Piękny ....a pomysł
bo Widzew to pewnie 5 letni kontrakt zaoferował + drugie 5 lat skauta na Japonię
Odpowiedz cytując