silver03 napisał(a):

I w związku z tym zatrudnisz jakiegoś 30 letniego leszcza na rok czasu tylko po to, aby grzał ławkę i pobierał pensje, nic nie wnosząc do zespołu. Aha, ok
|
jak się skończył brak ławki w poprzednim sezonie dobrze było widać, a nawet aż za dobrze, kto mówi o rocznym kontrakcie? pół roku z opcją przedłużenia i tyle jeśli może zagrać i na lewej i na prawej to jeszcze lepiej, jak cienki to wywalić po pół roku i prosta sprawa, to co Widzew stać, a nas nie?
Reserve napisał(a):

Już to widzę, gościu przyjdzie do nas wiedząc że po pół roku nie ma szans na nowy kontrakt i będzie musiał łapać co się da.
Piękny ....a pomysł
|
bo Widzew to pewnie 5 letni kontrakt zaoferował + drugie 5 lat skauta na Japonię
