silver03 napisał(a):

|
Dudka. Po drugie widzę, że chłop gra bardziej na prawej obronie. Zwykłe marnowanie kasy, nawet tak drobnej.
|
to nawet lepiej masz drugiego prawego obrońcę? też Dudka? a jak wypadnie dwóch to co defensywny pomocnik Dudka podzieli się na 2 i lewą nogą zagra na LO, a prawą na PO?
