Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17084
Stary 09.02.2015, 14:34
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Dudka. Po drugie widzę, że chłop gra bardziej na prawej obronie. Zwykłe marnowanie kasy, nawet tak drobnej.
to nawet lepiej masz drugiego prawego obrońcę? też Dudka? a jak wypadnie dwóch to co defensywny pomocnik Dudka podzieli się na 2 i lewą nogą zagra na LO, a prawą na PO?
Odpowiedz cytując