Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5890
Stary 09.02.2015, 13:44
Patryk_185 napisał(a):Wyświetl post
Warto też spojrzeć na to że od przyszłego sezonu wchodzą ograniczenia co do graczy spoza Unii do 3. W obecnej chwili mamy Sarkiego, Donalda, Ostoje i Semira więc na pewno jednym z nich będziemy musieli się pożegnać. Ostoji i Semirowi kontrakty kończą się po sezonie a nasi świetni skrzydłowi mają trochę dłuższe.
A to nie jest tak że ograniczenie dotyczy przebywania jednocześnie na boisku?

Odpowiedz cytując