|
Warto też spojrzeć na to że od przyszłego sezonu wchodzą ograniczenia co do graczy spoza Unii do 3. W obecnej chwili mamy Sarkiego, Donalda, Ostoje i Semira więc na pewno jednym z nich będziemy musieli się pożegnać. Ostoji i Semirowi kontrakty kończą się po sezonie a nasi świetni skrzydłowi mają trochę dłuższe.
|