Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 09.02.2015, 10:41
Łatwa

Dla mnie gra średnia, dla Ciebie Stawski słaba, ponieważ nie grywasz w coopie.

Plusy:
- wyzwania w co-opie. Ot rywalizacja pomiędzy graczami. Kto ubije więcej zombie, kto znajdzie więcej rzeczy, kto szybciej dobiegnie do wskazanego punktu. Fajny dodatek rywalizacji.
- tryb nocnego łowcy. Jeżeli nie grasz sam (grając solo nie masz praktycznie szans), oraz przeciwnik jest ogarnięty, tryb ten daje naprawdę dużo frajdy. Taka namiastka multi- pozwala odetchnąć od monotonii zadań.
- rozwój postaci. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Trzy różne drzewka- przetrwanie, siła oraz zręczność. Do każdego z nich punkty dostajemy osobno, zależnie jaki styl preferujemy
- parkur

Minusy
- parkur Za duzo tego. Gdzie do q..y nędzy są samochody.
- monotonia zadań. Rozumie jeszcze zadania główne, rozbudowane muszą być. Ale poboczne? Zapierdzielasz na koniec mapy, aby coś zgarnąć. Wracasz myśląc, że koniec, a tu zostajesz skierowany znowu gdzieś w ....u. I tak 3-4 razy.
- zbugowane trofki, ale to norma dla Polaków. Zdobycie platyny w tej grze na razie jest niemożliwe.
- za dużo amunicji do wszelakich karabinów, pistoletów itp. O ile w Dead Island amunicji było jak na lekarstwo, co powodowało, że trzymało się ją tylko na najpotężniejszych przeciwników, tak tu w DL można strzelać na lewo i na prawo. I do tego to celowanie. Toporne.
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 09.02.2015 o godz. 10:51.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując