Szczęśliwie skończyłem remont

postem odreagowałem stres i zmęczenie.
aha, grałem w betę hardline

tylko dwa pierwsze tryby, bo podbój sprawdzać trochębez sensu. Primo - tryb z napadem na bank fajny - i mapa teżcałkiem spoko. Natomiast "fucha" - z autami - to porażka. wszyscy jeżdżą jak naćpani, chyba nikomu nie zależy na dojechaniu do punktu, byle się roz....ć ciężarówką. Generalnie szału nie ma, z grafiką też, oględnie mówiąc gałek ocznych nie wypala.
A gra ktoś w Dying Light? tylko błagam Devil, nie pisz że łatwa - dla Ciebie wwszystkie gry są za łatwe, no może poza "Soulsami"
