Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22063
Stary 07.02.2015, 12:22
Ale Michał był naprawdę niezły za Maaskanta. Ale to było już dawno temu, teraz jedyne co dla niego może być dobre to przejście do 1 ligi, bo u nas jest w zasadzie 4. stoperem

Odpowiedz cytując