Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22062
Stary 07.02.2015, 12:15
piotek napisał(a):Wyświetl post
Czekaj na początku robił na mnie spore wrażenie. Był silny, chyba całkiem nieźle się ustawiał i wg mnie był naprawdę dobrym materiałem na stopera. Wszystko zahamowąły kontuzję. Chłopak ewidentnie cofnął się w rozwoju i obawiam się, że będzie kopał gdzieś po niższych ligach.
Mnie też szkoda Czekaja bo zapowiadał się dobrze, mam nadzieje że jeszcze kiedyś wyjdzie na swoje. Cieszy mnie, że są ludzie potrafiący obiektywnie patrzeć na pewne sprawy i mają odmienne zdanie aniżeli wielu "znafcuf forumowych".
Odpowiedz cytując