piotek napisał(a):

|
Czekaj na początku robił na mnie spore wrażenie. Był silny, chyba całkiem nieźle się ustawiał i wg mnie był naprawdę dobrym materiałem na stopera. Wszystko zahamowąły kontuzję. Chłopak ewidentnie cofnął się w rozwoju i obawiam się, że będzie kopał gdzieś po niższych ligach.
|
Mnie też szkoda Czekaja bo zapowiadał się dobrze, mam nadzieje że jeszcze kiedyś wyjdzie na swoje. Cieszy mnie, że są ludzie potrafiący obiektywnie patrzeć na pewne sprawy i mają odmienne zdanie aniżeli wielu "znafcuf forumowych".