|
Czekaj na początku robił na mnie spore wrażenie. Był silny, chyba całkiem nieźle się ustawiał i wg mnie był naprawdę dobrym materiałem na stopera. Wszystko zahamowąły kontuzję. Chłopak ewidentnie cofnął się w rozwoju i obawiam się, że będzie kopał gdzieś po niższych ligach.
|