|
Uważam, że lepiej dać szansę Żemło jako 3. stoperowi niż stawiać na wiecznie kontuzjowanego Czekaja. Michał grywaj już coś za Maaskanta, ale czy od tamtej pory się rozwinął?
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
|