Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8986
Stary 06.02.2015, 22:22
Też mi się tak wydaje. Generalnie, gdzie pojawiał sie właściciel, na którymś ze stadionów, miast, w którym przebywała Wisła to... przynosił pecha. Więc chyba nie ma co liczyć na dobre wiadomości, to taki czarny kruk zwiastujący kłopoty.
Z przymrużeniem oka.
Odpowiedz cytując