|
Jeżeli bedzie powtórka z ubiegłego roku, to czuje, że Smuda długo w Wiśle nie popracuje. Bo obecna postawa drużyny to dramat. Wiem, ze to tylko sparinigi, ale tyle niedokładnosci i nonszalancji, ze az oczy bola. Tak naprawde jedynym graczem na plus jest tylko Sadlok. Jezeli Stilic chce podwyżke, to niech zacznie znow grac, bo niezagrał zadnego dobrego meczu w tym roku.
|