Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10188
Stary 05.02.2015, 16:59
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
jak bylo z LKS? klub nie mial pieniedzy na nic,o pensji dla zawodnikow nie wspominajac,to owczesni pilkarze LKS (wsrod nich polacy) popisali pisma do odpowiednich organow by te pensje odzyskac i nie odzyskali,a LKS spadl do IV ligi za banktructwo - ogolem jesli chodzi o kase to pilkarz wbije ostatni gwozdz do trumny swojemu klubowi nie patrzac na nic
A Wy jakbyście wypłat nie dostawali od swoich pracodawców to co byście zrobili?
Odpowiedz cytując