|
To niesamowite, że niektórzy przy sporach klub vs zawodnik ZAWSZE stają po stronie zawodnika a nie klubu przy którym są x lat,
który lwią część naszego krakowskiego społeczeństwa wychował, ukształtował etc.
A może Ci niektórzy to znają Wisłę jedynie z meczów na otwartym paśmie?
Malvivente napisał(a): 
|
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
|
|