Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10173
Stary 05.02.2015, 10:39
To niesamowite, że niektórzy przy sporach klub vs zawodnik ZAWSZE stają po stronie zawodnika a nie klubu przy którym są x lat,
który lwią część naszego krakowskiego społeczeństwa wychował, ukształtował etc.

A może Ci niektórzy to znają Wisłę jedynie z meczów na otwartym paśmie?
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując