Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30692
Stary 04.02.2015, 22:29
Ani JKM nie zdobędzie 9%, ani 1%, a będzie mieć wynik gdzieś po środku (obstawiam przedział 4-6%) i będzie walczył z Ogórek o 3 miejsce (moim zdaniem Ogórek zrobi lepszy wynik, a trochę gorszy od Korwina będzie Jarubas).

Bardziej cieszy mnie to, że w tych wyborach praktycznie każda opcja polityczna będzie mieć swojego kandydata w pierwszej turze. Osobiście jestem zadowolony, że wystawiono Wilka przez KNP przez co w razie czego będę mógł zagłosować na antagonistę Marusika, któremu kibicowałem wiosną ubiegłego roku.

Istotną sprawą w dniu startu kampanii wyborczej jest liczba kandydatów. Chyba idziemy na rekord, gdyż jakby ktoś doszedł do listy tej listy: Komorowski, Duda, Ogórek, JKM, Jarubas, Palikot, Wilk, Braun, Kowalski, Deska, Grodzka, Kalisz, Kukiz to będziemy mieli 14 kandydatów, bądź lepiej. Jednak znając życie kilku kandydatów nie zbierze 100 tys. podpisów i maksymalnie wystartuje 10-11

1990 - 6 kandydatów
1995 - 13 kandydatów
2000 - 12 kandydatów (13 z Olszewskim)
2005 - 12 kandydatów
2010 - 10 kandyatów