Jeszcze się samoubiczujcie niektórzy
Nie będzie żadnego problemu dla Wisły.
Marko zalegał na liście płac, komtrakt miał ostatni z ery Holendrów a w jego miejsce ściągnieto lepszego Guzmicsa. Tak więc był on Wiśle zbędny.
Prawnie skoro wykonano badania (i to nieraz), które uniemożliwiały mu kontynuowanie gry w Wiśle, to kontrakt został rozwiązany skutecznie, a obecna diagnoza cudotwórców ze Szwajcarii niczego nie zmienia.