Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30691
Stary 04.02.2015, 21:24
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Alternatywą oprócz Wilka jest też : JKM, Braun, Kowalski, Kukiz czy nawet ... Adam Słomka

I tak zamiast jednego antysystemowego elektoratu kandydata, który realnie zebrał by z 8-9% zajmując dobre 3 miejsce skończy się że każdy z nich otrzyma po 1%, z którymi wygra Ogórek Źle to wróży przed jesienią....
JKM raczej 1% nie będzie miał. Według mnie nie o to chodzi, żeby na siłę zdobyć 9% tylko, żeby pokazać tzw. tfu opinii publicznej, całe grono kandydatów antysystemowych, z którymi systemowi kandydaci będą musieli prowadzić debatę. To ma być niejako symbol pokazania siły czyli w tym przypadku liczby ludzi którzy są anty.
Problemem jest tylko kwestia reżimowych mediów...
Ostatnio edytowane przez palikot : 04.02.2015 o godz. 21:27.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰