JKM raczej 1% nie będzie miał. Według mnie nie o to chodzi, żeby na siłę zdobyć 9% tylko, żeby pokazać tzw. tfu opinii publicznej, całe grono kandydatów antysystemowych, z którymi systemowi kandydaci będą musieli prowadzić debatę. To ma być niejako symbol pokazania siły czyli w tym przypadku liczby ludzi którzy są anty.
Problemem jest tylko kwestia reżimowych mediów...