palikot napisał(a):

Jak ktoś nie lubi Korwina a waha się na kogo oddać głos to ma alternatywę:
Skończmy już się podniecać tą obecną klasą polityczną i odsuńmy ich od władzy. Niech dojdą inni, może coś się zmieni, gorzej na pewno nie będzie
|
Alternatywą oprócz Wilka jest też : JKM, Braun, Kowalski, Kukiz czy nawet ... Adam Słomka
I tak zamiast jednego antysystemowego elektoratu kandydata, który realnie zebrał by z 8-9% zajmując dobre 3 miejsce skończy się że każdy z nich otrzyma po 1%, z którymi wygra Ogórek

Źle to wróży przed jesienią....