Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30689
Stary 04.02.2015, 20:30
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś nie lubi Korwina a waha się na kogo oddać głos to ma alternatywę:



Skończmy już się podniecać tą obecną klasą polityczną i odsuńmy ich od władzy. Niech dojdą inni, może coś się zmieni, gorzej na pewno nie będzie
Alternatywą oprócz Wilka jest też : JKM, Braun, Kowalski, Kukiz czy nawet ... Adam Słomka

I tak zamiast jednego antysystemowego elektoratu kandydata, który realnie zebrał by z 8-9% zajmując dobre 3 miejsce skończy się że każdy z nich otrzyma po 1%, z którymi wygra Ogórek Źle to wróży przed jesienią....