Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30686
Stary 04.02.2015, 18:16
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
jak tak dalej pójdzie to może my zgłosimy kandydata na prezydenta z naszych szeregów , zrobi się szybko prawybory a potem już z górki
Smuga to jest wierzchołek góry lodowej , w tym kraju każda dziedzina gospodarki tak wygląda, nie mamy na nic wpływu , a lody jak mówiła "gwiazda "urbanoplatfusowa sawicka są kręcone
Im więcej alternatywy tym lepiej. Żeby tylko udało się przebić przez reżimowe media, które forują obecny układ, to zobaczyłbyś, że obecna klasa poszłaby do piachu - może nie w całości ale w większości.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰