Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
30686
04.02.2015, 18:16
kerim1906
napisał(a):
jak tak dalej pójdzie to może my zgłosimy kandydata na prezydenta z naszych szeregów
, zrobi się szybko prawybory a potem już z górki
Smuga
to jest wierzchołek góry lodowej , w tym kraju każda dziedzina gospodarki tak wygląda, nie mamy na nic wpływu , a lody jak mówiła "gwiazda "urbanoplatfusowa sawicka są kręcone
Im więcej alternatywy tym lepiej. Żeby tylko udało się przebić przez reżimowe media, które forują obecny układ, to zobaczyłbyś, że obecna klasa poszłaby do piachu - może nie w całości ale w większości.
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot