Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10159
Stary 04.02.2015, 17:10
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
nie tylko jeden lekarz w Polsce nie wydal zgody,co lepsze nawet lekarze z Serbii mu na gre nie pozwolili

druga sprawa to kwestia rozwiazania kontraktu przez Wisle - jesli w momencie trwania kontraktu lekarz nie wydaje zgody na profesjonalne uprawnianie sportu,klub ma prawo zerwac umowe z winy zawodnika w kazdej chwili i co ciekawe Wisla mogla zerwac umowe z Jovanoviciem zaraz po pierwszej odmowie na jego uprawianie sportu,ale tego nie zrobila bo wyciagnela reke i oferowala pomoc,gdy "uratowanie zawodnika do gry" sie nie powiodlo to zerwala umowe i miala racje bo na kij Ci grajka ktory nie gra i grac nie bedzie

jednakze jesli Jovanovic faktycznie jest zdrowy jak ryba i dostal zgode na gre ale stalo sie to juz po rozwiazaniu kontraktu to klub jest bez winy gdyz w czasie trwania kontraktu z Wisla zawodnik ten nie byl zdolny do gry
Zgadza się. Inna ciekawa rzecz. Czemu Jovanović ma pretensję do Wisły? I od razu chce do sądu? Jezeli już coś, to chyba powinien iść i pytać się lekarzy, którzy nie dawali mu zezwolenia na grę.
Odpowiedz cytując