Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69636
Stary 04.02.2015, 17:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
a może wcale tak źle nie będzie:

Arkadiusz Głowacki: Mamy jeszcze chłopaków z rezerw, więc ze 20 osób się uzbiera. Ale rzeczywiście - trzon zespołu zostaje ten sam, ale ogólnie kadra jest coraz szczuplejsza. Dostajemy sygnały, że w tej kwestii coś może się zmienić. I musi się zmienić, bardzo na to liczymy, by podnieść rywalizację.
ale zmiany mogą iść w dwie strony.....
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując