KOMINEK napisał(a):

a może wcale tak źle nie będzie:
Arkadiusz Głowacki: Mamy jeszcze chłopaków z rezerw, więc ze 20 osób się uzbiera. Ale rzeczywiście - trzon zespołu zostaje ten sam, ale ogólnie kadra jest coraz szczuplejsza. Dostajemy sygnały, że w tej kwestii coś może się zmienić. I musi się zmienić, bardzo na to liczymy, by podnieść rywalizację.
|
ale zmiany mogą iść w dwie strony.....