Wyświetl pojedynczy post
1906ts
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69635
Stary 04.02.2015, 16:34
Kadra według mnie wygląda lepiej niż na początku sezonu choćby z tego względu że mamy Ryśka i wróci niedługo Stjepa. Do tego po kontuzji wróci Jankowski który pół rundy przesiedział. Jak dla mnie nawet jeden skrzydłowy będzie zbawieniem (oczywiście nie taki co nie grał 5 lat i nie umie prosto piłki kopnąć)
Odpowiedz cytując