Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10151
Stary 04.02.2015, 15:46
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze mozna powiedziec w druga strone.Lepiej było posamrowac polskim lekarzom,zeby Wisła nie musiała wydawac x kasy z tytułu kontarktu.Nie pomyslałes o tym?Nie zdziwiłbym sie jakby ta wersja okazałaby sie blizsza prawdy....
Ogólnie klinika w Szwajcarii mogłaby ponieść wielkie ryzyko, wysokie kary i odebranie uprawnień gdyby te badania okazały się nie prawdą (zostali przekupieni) i Jovanovic padłby sobie na boisku podczas meczu.
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując