Griszka30KR napisał(a):

|
Równie dobrze mozna powiedziec w druga strone.Lepiej było posamrowac polskim lekarzom,zeby Wisła nie musiała wydawac x kasy z tytułu kontarktu.Nie pomyslałes o tym?Nie zdziwiłbym sie jakby ta wersja okazałaby sie blizsza prawdy....
|
Ogólnie klinika w Szwajcarii mogłaby ponieść wielkie ryzyko, wysokie kary i odebranie uprawnień gdyby te badania okazały się nie prawdą (zostali przekupieni) i Jovanovic padłby sobie na boisku podczas meczu.