stalsanok1946 napisał(a):

nie dostał zgody od polskiego lekarza i LEKARZY i to jeszcze na początku stycznia na badaniach a teraz nagle w Szwajcarii ozdrowiał PRZEZ MIESIĄC heh
co się dziwić, jak 100 tyś zł co miesiąc wpadało a teraz nic, wolał posmarować tam gdzie trzeba i walczyć o swoje w sądzie
zrobić badania jeszcze raz i po sprawie, nawet najmniejszy szczegół zachwiania w wynikach będzie na niekorzyść Marko
|
Równie dobrze mozna powiedziec w druga strone.Lepiej było posamrowac polskim lekarzom,zeby Wisła nie musiała wydawac x kasy z tytułu kontarktu.Nie pomyslałes o tym?Nie zdziwiłbym sie jakby ta wersja okazałaby sie blizsza prawdy....