Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10149
Stary 04.02.2015, 15:01
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
nie dostał zgody od polskiego lekarza i LEKARZY i to jeszcze na początku stycznia na badaniach a teraz nagle w Szwajcarii ozdrowiał PRZEZ MIESIĄC heh

co się dziwić, jak 100 tyś zł co miesiąc wpadało a teraz nic, wolał posmarować tam gdzie trzeba i walczyć o swoje w sądzie

zrobić badania jeszcze raz i po sprawie, nawet najmniejszy szczegół zachwiania w wynikach będzie na niekorzyść Marko
Równie dobrze mozna powiedziec w druga strone.Lepiej było posamrowac polskim lekarzom,zeby Wisła nie musiała wydawac x kasy z tytułu kontarktu.Nie pomyslałes o tym?Nie zdziwiłbym sie jakby ta wersja okazałaby sie blizsza prawdy....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując