Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
10148
04.02.2015, 14:57
czy jesT jeszcze kTos kTo jeszcze nie pozywa Wisły do sadu
;/
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar