Smuga napisał(a):

PS Tego Januszu tłumaczył Ci nie będę. Po prostu jak, to stwierdził kiedyś wislak68:
Powodzenia!
|
Naprawdę york przy tobie był przynajmniej zabawny
Tłumacze ci człowieku, że zaimki osobowe pisane są wielką literą w listach formalnych a ten dalej będzie wpierał, że piszemy je wszędzie wielką literą
Weź już skończ się kompromitować.